Autoskla – opravy, výměny, prodej

Oprava autoskla - Autosklo Praha Perfekt

Autosklo Perfekt – specialisté na opravy autoskel či kompletní výměny autoskla na Vašem vozidle. Výměny autoskla provádíme i na počkání přímo u nás v autoservisu nebo u Vás doma.

Čelní sklo automobilu dnes již není jen průhledná plocha, která zamezuje prostupu vodních kapek a díky tomu chrání osádku před nepřízní počasí. Vývojové trendy a stále kupředu jdoucí design automobilů se za posledních 20 let výrazně změnil. Z autoskla se vytvořila jedna z nejdůležitějších částí karoserie vozidla. Plocha čelního skla se od 70 let minulého století do dnešní doby zvětšila o více než 55%. Celkové zasklení plochy vozidla vzrostlo o více než 25%.

Jaké typy autoskel jsou v dnešní době k sehnání?

Vyrobit taková skla, která splňují stále náročnější požadavky výrobců automobilů a uživatelům zajišťují dokonalý komfort, je stále náročnější. Konstrukce automobilu se zaměřuje především na zlepšení dobré viditelnosti a zvětšení podílu plochy skla ve vozidle. Výrobci tohoto docilují dvěma způsoby: Protažení čelního skla do stropu vozidla (panoramatická střecha), nebo zahrnutím skla do boku.

Autoskla odrážející/absorbující teplo

Autosklo odrážející teplo je pokryto neviditelnou vrstvou oxidu stříbrného, který směruje sluneční energii pryč od Vašeho vozu. Tím dramaticky snižuje vnitřní teplotu ve voze. Speciální vrstva je jen několik nanometrů slabá, proto jej pouhým okem neuvidíte. Protitepelné ochrany můžeme dosáhnout i za pomocí jiné technologie, kdy je tepelná energie pohlcována ještě před proniknutím do vnitřního prostoru vozu.

Autoskla hydrofobní

Hydrofobní sklo zkvalitňuje vizuální komfort při cestování za deštivého počasí. V porovnání se sklem bez této úpravy se viditelnost zvyšuje až o 33%. Lepší viditelnosti je dosaženo po celé ploše skla, tzn. i v místech, na které nestačí svým dosahem stěrače Vašeho vozu.

Autoskla vyhřívané

Vyhřívané autosklo umožňuje díky své technologii téměř neviditelných, vyhřívaných drátků, pohodlné a rychlé odstranění ledu či zamlžení z Vašich skel.

Při teplotě -10°C umí vyhřívaná skla odstranit led a zamlžení méně než za pět minut.

Autoskla se zabudovanou anténou

Dnešní technologie nám umožňuje integrovat do skel antény a různé komunikační senzory jako například pro průjezd a registraci mýtného na dálnicích.

Autoskla akustické

Akustické autosklo svou funkcí výrazně eliminuje rušivé zvuky z vnějšího prostředí, které vydává např. vítr anebo motor Vašeho vozu. Autosklo se speciální akustickou fólií dokáže pohltit až o 10 decibelů hluku více oproti sklům bez této akustické úpravy.

Díky této vlastnosti lze použít při kompletním zasklení vozu „tenčích“ skel, což snižuje celkovou váhu vozu a tím snižuje spotřebu paliva, respektive redukuje emise CO2.

Autoskla laminované

Vedle airbagů a bezpečnostních pásů hraje dnes laminované autosklo rovněž klíčovou roli. Na rozdíl od tvrzeného skla je laminované sklo v podstatě tvořeno dvěma kusy skel spojených k sobě polyvinylbutyralovou fólií. Při roztříštění či rozbití skla zůstávají malé fragmenty skla přilepeny na této fólii.

Laminované sklo tedy díky svým vlastnostem zvyšuje bezpečnost pasažérů při autonehodách – zabraňují katapultování pasažérů ven z auta při nárazech. Stejně tak znesnadňují i násilným vniknutím z venku – ve srovnání se standardním tvrzeným sklem trvá zloději až 10x déle než pronikne skrz laminované sklo.

Standardně se používá laminované sklo u čelního zasklení, svou funkci uplatňují též u zasklení bočního a zadního.

Autosklo Perfekt – specialista na opravy a výměnu autoskel se službou nonstop asistence!

Autosklo Vám namontujeme, či vyměníme v naší provozovně v Praze během jednoho dne nebo v extrémních případech je možná montáž i na počkání. Doručení autoskel zajišťujeme po celé České republice.

Autoskla doručujeme i velkoobchodně po autoservisech v Praze. Zásobujeme celou ČR do 24–48h od objednání

Poškozené autosklo za Vás odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

Originální autosklo pro Váš vůz

Naše firma používá autoskla od známých výrobců dodávající skla do prvovýroby vozidel, tedy originál (Splintex, AGC, Pilkington, Saint Gobain Sekurit, Guardian, PPG). Všechna námi dodávaná čelní skla jsou homologovaná, vysoce jakostní a mají automobilovým průmyslem požadovaná osvědčení a označení.

Čelní sklo, boční sklo, zadní sklo pro všechny vozidla – Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroën, , Daewoo, Dacia, Honda, Hyundai, Ford, Fiat, Ferrari, Chrysler, Chevrolet, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Porsche, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volvo, Volkswagen a další značky.

Autosklo Express – výměna autoskla u zákazníka

Nabízíme možnost opravy poškozeného autoskla přímo u Vás doma, v dílně, garáži apod. Vy nám pouze zavoláte a my v domluvený termín přijedeme a Vaše autosklo opravíme v profi kvalitě. Nemusíte nikam jezdit, zajišťovat si náhradní dopravu a zbytečně tak ztrácet čas. Své služby poskytujeme zejména zákazníkům v Praze a středočeském regionu, ale po vzájemné domluvě jsme schopni dojet kamkoli.

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSKLO PERFEKT PRAHA

Poskytujeme autoskla také pro:

 • modely z 80. let
 • americké vozy
 • veterány
 • nejnovější typy automobilů
 • nákladní vozy
 • dodávky
 • autobusy

10 VÝHOD Autoskla Perfekt

 • nízké ceny
 • krátké dodací lhůty autoskel
 • kvalitní montáže autoskel
 • zboží schválené světovými zkušebnami
 • výměnu autoskel zdarma ve spolupráci s pojišťovnami
 • nejširší možný výběr autoskel
 • autosklo dopravíme kamkoliv v celé ČR
 • převážná část sortimentu je aktuálně skladem
 • přijímáme platební karty
 • 5% slevový kupón návštěvníkům webu

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

TOPlist